пʼятниця, 19 травня 2017 р.

Моя громада - мій добробут.    Голобська селищна бібліотека та громадська організація селища "Диво" провели перший запланований тематичний інформаційний захід "Моя громада - мій добробут" в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), в якому ми взяли участь і виявились одними із переможців.
    Захід пройшов в актовому залі Радошинської середньої школи. Село Радошин для проведення заходу ми вибрали не випадково. Голобська об'єднана територіальна громада діє вже більше року, а незабаром до нас має приєднатися Радошинська сільська рада. Жителям села цікаво було дізнатися про децентралізацію в галузі медицини, освіти, культури, про наповнення бюджету громади і інше. Цікавим був виступ Радошинського сільського голови Дмитра Ковгана.
    На захід були запрошенні в якості експертів: Ірина Гайдучик - директор Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії, Марія Фьодорова - директор Голобського Центру надання адміністративних послуг та Юлія Франчук - проектний менеджер Голобської селищної ради. Вони і відповідали на запитання присутніх. І робили це цікаво, пізнавально та доступно. Захід проходив у форматі "Жива бібліотека", яка працює, як справжня, тільки наповнюють її не паперові книги, а живі люди і читання - це діалог учасників. В ролі книг і були запрошенні експерти.
    Крім того, на базі Радошинської сільської бібліотеки сьогодні працював семінар бібліотекарів району на чолі із Заслуженим працівником культури України Галиною Божик та заввідділом культури Тетяною Матяшук. Багато бібліотекарів були із сіл, де громади ще не об'єднались, тому набутий інформаційний досвід стане їм у пригоді.
     На завершення, в підсумковій хвилині, виступили: Наталія Борисюк, Ірина Гайдучик, Юлія Франчук, Марія Фьодорова, Галина Божик, Тетяна Матяшук та жителька села, депутат районної ради Ольга Чепенюк.
    Також міроприємство відвідали - голова Ковельської РДА Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло та голова Голобської об'єднаної територіальної громади Сергій Гарбарук.
    Дуже допомогла нам в проведенні заходу "Моя громада - мій добробут" бібліотекар Радошинської сільської бібліотеки Лариса Макарчук. І надзвичайно вдячні всім небайдужим жителям села Радошин, хто прийшов на захід.

Немає коментарів:

Дописати коментар